Pro naší firmu hledáme managery/managerky náboru na zkrácený úvazek na 5 hod./den. nebo na plný úvazek. Tato nabídka práce je pouze pro soby OZP.
NÁPLŇ PRÁCE: výběr a nábor nových zaměstnanců a obsazování volných pozic ve firmě v rámci ČR, manager/ka spolupracuje s vedením a manažery firmy, připravuje pracovní smlouvy a dohody, řeší jejich evidenci, dále nové zaměstnance zaučuje na pracovní pozici a řeší jejich individuální dotazy, vyřizování e-mailů, telekomunikace, služební cesty po celé ČR
DALŠÍ POŽADAVKY: Min. Věk 18 let, výpis z rejstříků trestů
Pro tuto práci je zásadní: Flexibilita, komunikace, samostatnost, spolehlivost, musí být mobilní (služební cesty).
NABÍZÍME: služební automobil, PC, mobil, flexibilní pracovní doba
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Prvotní kontakt telefonicky ( PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00, ÚT od 8:00-13:00 hod.) nebo e-mailem.

Pracoviště: Moravská Třebová, Moravská Třebová
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 13 629 - 21 806 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓