POŽADAVKY: výpis z rejstjříku trestů, empatie, systematičnost, očkování proti Hep B - možno před nástupem, práce i o víkendech
NÁPLŇ PRÁCE: úklid pokojů klientů, toalet, koupelen a společenských prostor, zástup za nemoc
NABÍZÍME: PP po dobu dlouhodobé nemoci, příplatky za práci o víkendech, svátcích; po zapracování osobní příplatek, možnost odměn za nadstandartní pracovní výkony.
Bonusy: 5 týdnů dovolené; Sociální výhody samozřejmostí. Obědy v organizaci za 40,-- Kč, příplatek 5. 600 Kč/rok 2024 na rekreaci, cca 1.700 Kč za rok 2024 na produkt spoření na stáří. průběžné vzdělávání; možnost stabilního zaměstnání; příspěvková organizace zaručuje stabilní růst platů dle státních tabulek;pracovní oděv.
KONTAKT: osobně (nutno dohodnout schůzku), e-mailem, telefonicky PO-PÁ 8-14 hod

Pracoviště: Litomyšl, Litomyšl
Datum nástupu: 01.05.2025
Mzda: 18 500 - 24 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓