Hledáme nové parťáky do pobočky Partners banky v Litomyšli. Jde o ryze české poradenskou banku a hned při spuštění je 4. největší bankovní pobočkovou sítí v ČR. U toho nesmíš chybět.??
NÁPLŇ PRÁCE: vyhledávání klientů a péče o stávající klienty, rozvoj jejich finančního portfolia, budování jejich finančního majetku a ochrana finančního zdraví. Vše potřebné ti dáme a naučíme tě.
POŽADAVKY: Co ti opravdu nesmí chybět? Ze zákona maturita a výpis z rejstříku trestů. Jinak tě musí bavit práce s lidmi a být komunikativní. Zkušenost s finančním trhem je výhodou, ne ale podmínkou. Začni proto budovat své jméno s námi ještě dnes.
NABÍZÍME: Opravdu flexibilní pracovní doba, 30 dní dovolená, firemní IT, možnost firemního vozu, firemní tarif na volání, stravenkový paušál, příspěvky na zaměstnanecké produkty a benefity, přátelská atmosféra, firemní akce, podpora a vzdělání a opravdu spousta dalšího.
Pracovní poměr i na zkrácený úvazek 4-8 hod/týdně.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky - kdykoliv

Pracoviště: Litomyšl, Litomyšl
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 30 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.