Informace o pracovním místě

Jak bude nábor k policii probíhat?
Informační schůzka: nezávazná schůzka, kde se dozvíte o Policii ČR, možnostech rozvoje kariéry a budou Vám zodpovězeny dotazy.
Přijímací řízení: zhruba 3 měsíce dlouhý proces, během kterého absolvujete psychologické vyšetření zaměřené na předpoklady pro výkon služby u policie, prověrku tělesné zdatnosti a zdravotní prohlídku.
Co čeká úspěšné uchazeče? Po zdárném ukončení přijímacího řízení se uchazeč stává policistou a čeká jej roční základní odborná příprava, kterou může podle druhu služby absolvovat v Praze, Brně, Holešově nebo Jihlavě. Po celou dobu pobírá policista služební příjem.
Co musíte splňovat? být občanem České republiky, být starší 18-ti let, být bezúhonný, mít minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby
Jaký je služební příjem? Po dobu studia základní odborné přípravy náleží policistovi služební příjem 30.070 Kč. Poté je mu služební příjem zvýšen dle místa služebního zařazení až na 34.600 Kč a v průběhu služebního poměru je mu plat pravidelně navyšován. Náborový příspěvek v nezdaněné výši 75.000 Kč (vyplácí se po zkušební době 6 měsíců).
Věrnost se vyplácí: po 6-ti letech služby vzniká policistovi nárok na odchodné ve výši jednonásobku služebního příjmu, tato částka se mu s odslouženými roky navyšuje. Po 15-ti letech vzniká nárok na výsluhový příspěvek, i tento se mu s každým odslouženým rokem navyšuje až do 50% průměrného služebního příjmu.
Zaměstnanecké výhody: síť resortních zdravotních zařízení, příspěvek na penzijní připojištění, dovolenou či na kulturní akce, bezplatná psychologická pomoc
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (08:00 - 15:00) nebo osobně (Na Spravedlnosti 2516, 530 02 Pardubice).

Pracoviště: Pardubice, Pardubice
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 30 070 - 34 600 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Středoškolské
ID inzerátu: 4612157   Vloženo: 06.06.2024
<< zpět maskot

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓