Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- Různorodá manuální práce spojená s komplexní péčí o exotická terarijní zvířata
- Péče o terarijní exotická zvířata
- Péče o krmný hmyz
Požadujeme:
- Pozitivní vztah k práci s lidmi a zvířaty
- Manuální zručnost
- Výborná fyzická kondice, dobrý zdravotní stav
- Schopnost samostatného uvažování
- Zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
- Spolehlivost, organizační schopnosti a pečlivost
Nabízíme:
- Kvalifikace není nutností, zaškolení samozřejmostí
- Jistotu a stabilitu pracovního zázemí
- Zajímavou a různorodou pracovní příležitost v přátelském dynamickém kolektivu
- Příplatky za práci o víkendu
- Firemní akce
- Zajištění OOPP a firemních uniform
- Kvalitní zázemí pro zaměstnance – sprcha, kuchyňka, prádelna
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Pracoviště: Úhřetická Lhota, Úhřetická Lhota
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 135 - 150 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.