Máte zkušenosti na pozici mzdové účetní a hledáte novou výzvu, kde byste využil/a své znalosti? Máme pro Vás skvělou příležitost! Připojte se k moderní a zavedené personální společnosti, která je na trhu 27 let. Čeká Vás příjemné pracovní prostředí a nejenom to.
Neváhejte a ozvěte se nám.

Požadujeme
- praxi v oboru min. 3 roky
- znalost komplexního zpracování mezd včetně zákonných srážek
- schopnost samostatného rozhodování,
- schopnost týmové práce,
- dobrá znalost práce na PC,
- flexibilitu, odpovědnost, komunikační schopnosti, empatii, asertivitu,
- připravenost dále se rozvíjet a vzdělávat,
- profesionální přístup k práci
Nabídka
- Zajímavou nástupní mzdu s možností dalšího navýšení
- Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem
- 25 dní volna za rok,
- příspěvek na stravné,
- podpora profesního rozvoje
- Jistotu zaměstnání a férový přístup
- Práci v centru Pardubic
Pracovní náplň
o zajištění komplexního zpracování mezd
o zpracování a vedení evidence exekucí, insolvencí
o zpracování nemocenských dávek
o zpracování evidenčních listů důchodového pojištění a mzdových listů,
o provádění ročního zúčtování daně z příjmů jednotlivých zaměstnanců,
o vystavování různých potvrzení pro zaměstnance,
o poskytování pracovně-právní pomoci zaměstnancům

Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: SIMIX GROUP s.r.o.
Zadavatel: Nábory Simix Group
Lokalita: Pardubice
SIMIX GROUP s.r.o.

Sdílejte pracovní nabídku...