Procesní inženýr - Pardubice

Pro společnost se sídlem v Pardubicích - Starých Čívicích, hledáme schopného procesního inženýra/ku.

Náplň práce:

- zodpovědnost za technologické procesy a příprava výroby nových modelů na svěřených linkách,
- organizace spolupráce s dodavateli strojních zařízení,
- spolupráce na nových projektech,
- tvorba a údržba dokumentace,
- reporting managementu,
- spolupráce s ostatními odděleními,
- tvorba analýz na svěřeném úseku,
- spolupráce s oddělením výroby a údržby na vyřešení problémů na výrobních linkách.

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání (technologického, elektronického nebo chemického směru),
- pokročilá AJ podmínkou,
- praxe na pozici technologa ve strojní firmě velkou výhodou,
- znalost MS Office, CAD,
- technický rozhled,
- znalost ISO systému pro automobilový průmysl
- proaktivní, zodpovědný přístup.

Nabízíme

- příspěvek na dopravu až 3.525,-Kč,
- 5 týdnů dovolené po 1/2 roce,
- obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně,
- firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení,
- příspěvek 5% na penzijní připojištění po 1 roce,
- odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000,-Kč,
- zlevněné volání po 1 roce,
- věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu.

Pracoviště: ., Pardubice
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Michaela Höferová
Lokalita: Pardubice
Zavolat: Zobrazit kontakt 734444930
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!