Informace o pracovním místě

Nástup možný IHNED.

Náplň práce: zpracování účetnictví několika účetních jednotek, spolupráce při zpracování účetní závěrky, spolupráce při vedení projektů od ÚP (např. projekt Záruky pro mladé, …), spolupráce při vedení projektů z Evropské unie (dotace na vzdělávání), zařizování akreditace školení pro lékaře, další administrativní činnosti

Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, práce v účetním programu Pohoda - výhodou, ne podmínkou, praxe na pozici účetní 2 roky - výhodou, ne podmínkou, pečlivost, spolehlivost, pracovitost, loajalitu)

Pozice vhodná i pro absolventy.

Nabízíme: práci na plný úvazek, zázemí kvalitní značky, přátelský tým, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího odborného růstu, firemní benefity.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (07:00 - 15:30).

Pracoviště: Pardubice, Pardubice
Datum nástupu: 22.04.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!