Informace o pracovním místě

Nástup dohodou.

Popis pracovní pozice:

- tvorba vzdělávacích programů v oblasti hmotného a nehmotného kulturního dědictví pro jednotlivé cílové skupiny, jejich podrobná příprava

- aktivní účast, tvorba a realizace doprovodných programů pro širokou veřejnost v rámci jednotlivých specializovaných akcí a programů muzea

- tvorba a realizace tematických příměstských táborů, jednodenních programů pro děti a mládež, vymýšlení, vyhlašování, organizování odborných soutěží a olympiád ve spolupráci s kolegy z odborných úseků

- aktivní spolupráce s kolegy z jednotlivých odborných úseků muzea

- samostatná, pravidelná komunikace se zástupci škol, školských zařízení na území města Pardubice a Pardubického kraje

- poskytování metodické a konzultační pomoci v oblasti hmotného a nehmotného kulturního dědictví pedagogům a subjektům působícím ve vzdělávání a volnočasových aktivitách

- spolupráce na tvorbě strategických dokumentů organizace, Statutárního města Pardubice a Pardubického kraje

- příprava podkladů pro podávání žádostí o dotace z veřejných zdrojů

Kvalifikační předpoklady a požadavky:

- Vysokoškolské vzdělání, ideálně v oblasti pedagogiky, muzejní pedagogiky, historie.

- Pracovní zkušenost s dětmi, dětskými kolektivy.

- Orientace a přehled o aktuálním stavu muzejní pedagogiky výhodou.

- Organizační a komunikační dovednosti.

- Zodpovědnost a schopnost samostatné práce i práce v týmu.

- Schopnost práce s jednoduchými grafickými programy výhodou..

- Výpis z rejstříku trestů

Vhodné pro absolventy.

Náležitosti přihlášky zájemce:

- jméno, příjmení a titul zájemce

- místo trvalého pobytu zájemce, kontaktní adresa, telefon, e-mail

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:

- strukturovaný životopis

- motivační dopis včetně vlastní představy koncepce muzejní pedagogiky

- kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

- písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení v smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění

Platové zařazení: 10. platová třída, v souladu se zákoníkem práce a vládním nařízením č. 341/2017 Sb. a nařízením vlády č. 222/2010 Sb.

Pracovní poměr: na dobu určitou - min. 1 rok

Lhůta a způsob doručení přihlášek:

Přihlášku s přílohami v elektronické podobě doručte na e-mail do 15. 5. 2024 do 12 hodin.

Přihlášky zaslané po uvedeném datu a času nelze zařadit do výběrového řízení.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu zrušit nebo místo neobsadit.

Pracoviště: Pardubice, Pardubice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 23 500 - 34 500 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓