Informace o pracovním místě

Nástup možný IHNED.
Praxe výhodou.
Požadujeme: manuální zručnost, aktivní přístup, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost a samostatnost, dobrý zdravotní stav, výpis z trestního rejstříku
Pracovní náplň: údržba výrobního zařízení, evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce provádění běžných, středních a generálních oprav strojů a zařízení, příprava pracoviště, čtení a použití technických podkladů, provádění funkčních zkoušek
Zaměstnanecké výhody:
odměny - za doporučení nového zaměstnance 7 000 Kč, zkrácená pracovní doba 7,5 h., příspěvek na penzijní připojištění 900 Kč měsíčně, očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě, příspěvek na dětské aktivity, Multisport karta, poukázky unišek, zvýhodněné ceny na lázně
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

Pracoviště: Pardubice, Pardubice
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 32 000 - 36 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)