Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- řízení a koordinace stavby;
- kontrola technologických postupů a kvality provedených dodavatelských prací;
- plánování a vedení kontrolních dní stavby, včetně kontroly stavebního deníku;
- vytváření stavebních rozpočtů staveb;
- přejímka a zodpovědnost za dokončenou stavbu;
- zpracování veškeré potřebné technické dokumentace potřebné k zadání stavby investorem;
- zodpovědnost za kontrolu a správnost dodavatelského materiálu na stavbě.
Požadujeme:
- střední odborné vzdělání s maturitou stavebního směru
- orientace a znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, stavebního zákona
- zpracování výkazu výměr a rozpočtování stavebních prací v programu Kros Plus
- stavební dohled při provádění stavebních prací
- zkušební doba 3 měsíce
Po roce možnost změny PP na dobu neurčitou
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 15:00).

Pracoviště: Pardubice, Pardubice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓