Informace o pracovním místě

Náplň práce:
- Budete řídit a koordinovat činnosti spojené s výrobou.
- Plánovat zakázky, řídit kapacity a dodávky materiálů.
- Metodicky řídit výrobu a sklad, rozhodovat o pořadí zakázek a o kapacitách.
- Definovat parametry technologických postupů, kusovníků a kalkulací pro jednotlivé produkty.
- Zároveň budete optimalizovat stávající výrobní procesy s cílem zvyšování efektivity práce.
- Spolupráce na vývoji nových a úpravě stávajících výrobků.
- Řešení vývojových projektů a vypracování technické dokumentace.
- Optimalizace a vývoj používaných materiálů.
- Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti.
- Spoluúčast u technického jednání se zákazníky či dodavateli.
Požadavky:
- Min. SŠ vzdělání technického směru (obor elektromechanik).
- Pracovní zkušenosti ve výrobní firmě podmínkou.
- Aktivní přístup k řešení problémů a organizační schopnosti.
- Komunikativnost a kreativitu při řešení problémů.
- Schopnost učit se novým věcem a navrhovat systematická řešení vedoucí ke zlepšení.
- Odolnost vůči stresu.
- Manuální zručnost.
První kontakt e-mailem.

Pracoviště: Pardubice, Pardubice
Datum nástupu: 01.09.2023
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!