Informace o pracovním místě

Místo výkonu práce Libišany.

Pracovní náplň: zpracování cenových nabídek/nákladového rozpočtu, příprava rozpočtu a souvisejících nákladů v souladu s projektovou dokumentací a v souladu s požadavky investora, komunikace se subdodavateli, poptávka služeb, porovnání a vyjednávání cen pro nabídku - rozpočet, kontrola projektové dokumentace, podkladů pro fakturaci, vedení agendy stavby, zajišťování dokumentace pro předání stavby apod.

Budeme od Vás potřebovat: SŠ (VŠ) - stavebního směru, orientaci v oblasti stavebnictví, dobré komunikační schopnosti se zákazníky a dodavateli, ŘP skupiny B, znalost práce na PC - běžná agenda, znalost kalkulačního programu výhodou (KROS, nebo jiný), čerstvé absolventy ochotné se vzdělávat rádi zaučíme

Zaměstnanecké výhody: stravenky

Prní kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Pracoviště: Libišany, Libišany
Datum nástupu: 01.08.2018
Mzda: 21 900 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...