Informace o pracovním místě

Místo výkonu práce: Starý Máteřov

Náplň práce:

" kompletace datových rozvaděčů a šatních skříní, práce s aku nářadím

" balení produktů

" práce vhodná i pro ženy

Nabízíme:

" práci na HPP v dvousměnném provozu provozu

" po prvním roce změna pracovní smlouvy na dobu neurčitou

" adekvátní finanční ohodnocení dle praxe, zkušeností, výkonu a kvality

" každoroční nárůst mzdy (dle výkonu a kvality provedené práce)

" práce na nejmodernějších technologiích

" parkování v areálu, zastávky MHD a linkových spojů

" férové jednání a přístup k zaměstnancům

Zaměstnanecké výhody:

" nadstandardní závodní stravování za 23 Kč

" 13. plat po prvním roce

" vstupenky do VČD Pardubice

" vstupenky do posilovny a plaveckého bazénu

" možnost levnějšího volání prostřednictvím zaměstnaneckého programu O2 Family po zkušební době

" mimořádná odměna po 5 odpracovaných letech

" příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč/měsíčně za každých 5 odpracovaných let

Prosíme nevystavovat doporučenky, pouze kontakt emailový :

Pracoviště: Starý Mateřov, Starý Mateřov
Datum nástupu: 05.12.2023
Mzda: 19 500 - 22 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓