Jsi zapálený/á pro práci v dopravě? Baví Tě komunikace s lidmi, máš drive, selský rozum, smysl pro humor a optimismus na rozdávání? Zvládneš dle google mapy navést řidiče v případě, že se na cestě ztratí? Orientuješ se v mapě České a Slovenské republiky, případně i ostatních sousedních EU států (SK, PL, HU)? Máš rád/a pořádek a systém v administrativě? Chceš pracovat v malém, příjemném týmu se smyslem pro humor? Potom jsi to právě TY, koho hledáme.

Náplň práce:
- spediční činnost (pravá ruka hlavní dispečerky - tvorba objednávek na denní bázi, hledání volných vozů a nákladů, rezervace oken, výpočet km, cenotvorba, apod.)
- zástup dispečerky/fakturantky v případě nepřítomnosti
- komunikace se zákazníky, dopravci, řidiči
- výpomoc v administrativě (pošta archivace, skenování dokumentů apod.)
Požadujeme:
- zkušenosti na pozici dispečera v dopravní či spediční firmě min. 1 ROK PODMÍNKOU,
- analytické myšlení a selský rozum PODMÍNKOU,
- výborné komunikační a organizační dovednosti, administrativní pečlivost PODMÍNKOU.
Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti fungující od r. 2013,
- práci na hlavní pracovní poměr nebo možno dočasně i zkrácený úvazek (6 hodin/den),
- nástup: dle dohody,
První kontakt e-mailem

Pracoviště: Holice, Holice
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.