Informace o pracovním místě

Nástup možný IHNED.
Náplň práce: ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme), věk nad 18 let, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, praxe výhodou.
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu Strážného a zaškolení.
Vhodné pro OZZ.
Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. nebo na e-mail:
Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Pracoviště: Holice, Holice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 21 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓