Informace o pracovním místě

Místo výkonu práce: Chrudim

Požadavky na uchazeče:

středoškolské či vysokoškolské vzdělání, obor všeobecná sestra

osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

praxe min. 2 roky ve zdravotnictví u lůžka

samostatnost, loajalita, komunikativnost, umění jednat s lidmi

diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, trpělivost

trestní a občanská bezúhonnost

řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Pracovní náplň:

všeobecná sestra zajišťuje poskytování a plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu,

podle pokynů vedoucí sestry provádí komplexní ošetřovatelskou péči, a to jak zdravotní, tak sociální, v domácím prostředí pacienta v Chrudimi a okolí.

Pracovní doba dle dohody se zaměstnavatelem, víkendové služby.

Nástup dle dohody.

Životopisy zasílejte na e-mail: nebo volejte na tel., Jana Rumplíková - personalistka.

Pracoviště: Chrudim, Chrudim
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 200 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓