Informace o pracovním místě

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Havlíčkova 1053, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Vytváření SW řešení pro průmyslové PLC (převážně Siemens, Omron) pro technologická zařízení lakoven, zařízení na čištění vzduchu od rozpouštědel. Cestování po ČR + při najíždění tlg. Více na www.hkeng.cz.
POŽADAVKY: Komunikativní a organizační typ, schopnost a ochota přemýšlet v souvislostech a učit se novým věcem. Znalost zásad obchodní korespondence na PC, MS Office, e-Plan, Autocad (příp. zaškolíme), parametrické nastavování FM. ŘP. sk. B, jazykové znalosti výhodou - není podmínkou. Optimálně vyhl. 50/1978 - samostatná práce (zaškolení možné vč. zvyšování kvalifikace).
VÝHODY: Osobní růst s individuálním ohodnocením, zvyšování kvalifikace.

První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle mezi 7:00-18:00hod, e-mailu nebo osobně na provozovně.

Pracoviště: Chrudim, Chrudim
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 28 000 - 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...