Náplň práce: plný nebo částečný úvazek, prevence a vyhodnocování zdravotního stavu populace, monitorování a kontrola chronicky nemocných, delegace pacienta k odbornému lékaři,
konzultace s pacientem.

Požadujeme:
- ukončené VŠ, odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění + specializovaná způsobilost v oboru PEDIATRIE/dětské lékařství
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
- profesionální a proklientský přístup

Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou zaměstnavatele)
- slevy v partnerské lékárně

Benefity:
- zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti.
Vhodné i pro OZP. Pracovní doba: 6-14 hod. Kontakt: e-mailem.

Pracoviště: Zábřeh, Zábřeh
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 55 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.