Jsme restaurace, která se pyšní nejen svými autentickými recepty, ale také vřelým a přívětivým prostředím, které poskytuje našim hostům skvělý zážitek. Jsme oddaní vytváření nezapomenutelných chvil a hledáme nového člena do našeho týmu, který se k nám připojí a přispěje k našemu společnému úspěchu.
Hledáme číšníka/servírku, který/a bude zodpovědný/á za poskytování vynikajícího zákaznického servisu a zajistí, že si naši hosté užijí každou návštěvu v naší restauraci. Máme rádi lidi s vášní pro gastronomii a kteří mají schopnost pracovat v rychlém tempu bez ztráty profesionality.
Náplň práce:
o Vřelé přivítání hostů a doprovod k jejich stolům.
o Poskytování informací o jídelním lístku a doporučení z naší bohaté nabídky.
o Přijímání objednávek od hostů s úsměvem a ochotou.
o Servírování jídel a nápojů s péčí a pozorností k detailům.
o Sledování potřeb hostů a rychlé reagování na jejich požadavky.
o Udržování čistoty a pořádku ve svém pracovním prostoru.
Požadujeme:
o Zkušenosti v oboru jsou výhodou, ale nejsou nezbytné. Vítáme ochotu učit se a růst.
o Schopnost pracovat v týmu i individuálně a zachovat klid v náročných situacích.
o Vynikající komunikační schopnosti a schopnost komunikovat s různorodými typy lidí.
o Flexibilita ohledně pracovních hodin, včetně večerních a víkendových směn.
Nabízíme:
o Příležitost stát se součástí živého a přátelského prostředí.
o Možnost růstu a rozvoje v gastronomickém odvětví.
o Příjemný tým kolegů
Pokud máte vášeň pro gastronomii a touhu přispět k jedinečnému zážitku našich hostů, neváhejte a připojte se k našemu týmu! Pošlete nám svůj životopis a krátký dopis, proč byste měli být součástí naší restaurace, na

Pracoviště: Šumperk, Šumperk
Datum nástupu: 07.05.2024
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓