Osobní kontakt po domluvě; Požadujeme: Vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, aktivní přístup a velké pracovní nasazení, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost, logické myšlení, fyzické dispozice, schopnost pracovat v kolektivu, umění naslouchat, ochota na sobě pracovat, orientace v technických výkresech, znalost práce na PC a znalost obsluhy CNC obráběcích strojů výhodou.
Náplň práce: Výroba řemeslně náročného nábytku převážně z masivu.
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti s více než dvacetiletou zkušeností, perspektivní a stabilní práci s vysokými standardy práce, výše ohodnocení závislé na znalostech (schopnostech) a zkušenostech jednotlivce a na výkonu a výsledcích firmy. Pracoviště Javoří u Maletína. Pracovní doba ranní směna 5:45-14:00 hod., odpolední směna 14:00-22:15 hod.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: osobní kontakt je možný pouze po telefonické domluvě s panem Liborem Drkošem, tel..

Pracoviště: Maletín, Maletín
Datum nástupu: 16.04.2024
Mzda: 21 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.