Náplň práce: Příprava podkladů pro obchodní jednání, akvizice nových zákazníků, budování a udržování vztahů s našimi klienty, prezentace výrobků u zákazníků, příjem a vyřizování objednávek, vedení evidence a obchodní dokumentace v informačním systému.

Požadujeme:

minimálně SŠ vzdělání, zkušenost na obdobné pozici výhodou, vynikající vyjadřovací schopnosti, schopnost práce v týmu, velmi dobrou znalost anglického jazyka, dobrá znalost dalšího světového jazyka výhodou, výbornou znalost práce na PC, ochota vyjíždět na pracovní cesty i zahraniční, znalost prezentačních technik a schopnost tvoření prezentací, samostatnost, flexibilitu, loajalitu

Nabízíme:

odpovídající finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

Pracoviště: Šumperk, Šumperk
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 33 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓