Hledáme schopného montéra/šéfmontéra v oboru dodávek a montáží ocelových konstrukcí.

Požadavky:

- podmínkou vzdělání v oboru zámečník, klempíř, montér ocelových kontrukcí či obdobné obory

- dobrý zdravotní stav

- znalost německého/anglického jazyka výhodou

- flexibilita

- předchozí praxe výhodou

- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Náplň práce:

- kontrola staveb, vedení staveb (vedení montáží na stavbách v ČR v souladu s projektovou dokumentací)

- organizování a řízení montážních pracovníků a subdodavatelů

- vedení stavebních deníků

- komunikace se zákazníkem na stavbě

- plnění zakázky na stavbě dle časového a finančního harmonogramu prací

Jedná se o práci na montážích po celé ČR i v zahraničí, montáže ocelových konstrukcí.

Kontakt: telefonicky v pracovní dny 8-15.00, e-mailem.

Pracoviště: Šumperk, Šumperk
Datum nástupu: 12.04.2024
Mzda: 35 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓