Informace o pracovním místě

Kontakt: osobně od 9-14 hod, telefonicky od 7-15 hodin

Požadujeme:

organizační schopnosti, technická představivost, komunikativnost,

svědomitost, spolehlivost, samostatnost, praxe na obdobné pozici výhodou. Pracovní poměr na půl roku, následně na neurčito. Pracovní doba od 6-14 hodin.

Náplň práce:

zajištění aktivního prodeje výrobků i na export,

obchodní komunikace se stávajícím okruhem zákazníků,

zpracování a sledování obchodních případů,

tvorba a podpora marketingu společnosti.

Výhody

Zázemí stabilní společnosti. Motivující finanční ohodnocení a firemní benefity.

Finanční příspěvek na životní pojištění, finanční příspěvek při životním jubileu, odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace, odměna při splnění docházky bez absence.

Pozn.: Vybraní uchazeči budou zaměstnavatelem kontaktováni.

Pracoviště: Šumperk, Šumperk
Datum nástupu: 12.04.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...