Přijmeme pizzaře/pizzařku do sportovního areálu v Koutech nad Desnou. Místo výkonu práce: Areál Kouty, Kouty nad Desnou 30, 788 11.
Náplň práce: samostatná příprava a pečení pizzy.
Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxe min. 1 rok, schopnost samostatné odborné práce, příjemné vystupování, profesionalitu, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: práci na pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení v případě vzájemné spokojenosti, plný/zkrácený úvazek - dle dohody, zaměstnanecké stravování, příspěvek na dopravu, možnost ubytování, zaměstnanecká sleva na jízdné a další služby pro zaměstnance, zázemí stabilní společnosti. Mzda od 33.300,- Kč dle praxe a zkušeností uchazeče + měsíční prémie z obratu.
Krátký/dlouhý týden, směny od 9:00 do 20:00 hod. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Jana Zlámalová,

Pracoviště: Loučná nad Desnou, Loučná nad Desno...
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 33 300 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.