Informace o pracovním místě

Kontakt: emailem, telefonicky

Požadavky:

- min. středoškolské vzdělání

- zkušenosti a znalosti z oblasti FMCG na obdobné pozici min. 2roky

- očekáváme proaktivní a týmový přístup, dobré organizační a vyjednávací schopnosti

- časová flexibilita

Náplň práce:

- budování a rozvíjení vztahů u svěřených zákazníků v daném regionu

- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a následné zajištění celého procesu

- obchodní vyjednávání s klientem, domlouvání obchodních podmínek, promo akcí a marketingových aktivit - úzká spolupráce s KAM

- zpracovávání související dokumentace, reportingy, tvorba prodejních plánů, následné analýzy a vyhodnocení

Výhody:

- Stabilní pracovní pozice v rostoucí firmě

- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

- Práce na HPP

- Mzdové ohodnocení od 30.000 odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici

- 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.

Pracoviště: Klopina, Klopina
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓