Popis pozice: výroba kovových dílů, využívající technologie řezání, ohýbání, tváření a svařování.
Technické vzdělání v oboru kovoobrábění velkou výhodou. Předchozí zkušenosti z kovozpracujícího průmyslu, výroby výrobků z oceli pomocí lisů, tabulových nůžek, tvářecích a svařovacích zařízení jsou výhodou. Porozumění procesu průmyslové výroby a základní schopnost čtení výkresů pomůže s rychlým zaučením v práci. Zkušenosti a svářečské zkoušky TIG a MIG jsou velkou výhodou.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí. Nadprůměrné mzdové ohodnocení. Nové pracovníky zaškolíme. Nabízíme příspěvek na důchodové životní pojištění. Podporujeme osobní rozvoj a možnosti profesního růstu. Odměna za odpracované roky. Očkování proti chřipce. Novým zaměstnancům vyplácíme náborový příspěvek 6000 Kč. 8 hodinové směny. Volné víkendy.
Hledáme dlouhodobou pracovní spolupráci.
Kontakt: telefonicky 7-15.30, e-mailem.

Pracoviště: Libina, Libina
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 130 - 190 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓