Informace o pracovním místě

kontakt: emailem.

Náplň práce:

o přijímá a zpracovává objednávky a rezervace návštěvníků,

o komunikuje s návštěvníky a provádí samostatný výklad,

o řídí práci recepce, provádí organizační a kontrolní činnost,

o komunikuje s ostatními odděleními,

o pracuje s pokladnou a zodpovídá za ni,

o sleduje týdenní a měsíční návštěvnost,

o eviduje do deníku recepce připomínky a přání návštěvníků,

o pracuje se sociálními médii, zpracovává obsah a vkládá jej ve formě příspěvků,

o poskytuje informace podle metodických pokynů pro Turistická informační centra,

o zodpovídá za včasné objednání, nákup a výdej veškerého materiálu potřebného k zajištění chodu pracoviště, včetně evidence v IS,

o zodpovídá za prodej materiálů,

o provádí inventury,

o provádí úklidové práce v areálu muzea

Požadujeme:

o komunikační dovednosti na vysoké úrovni, asertivní a vstřícné chování,

o SŠ vzdělání, zkušenosti s provozní činností vítány,

o znalost AJ/NJ minimálně na úrovni C1, polský jazyk výhodou,

o výborné organizační schopnosti,

o samostatnost, pečlivost, důkladnost, zodpovědnost

o schopnost metodické práce

Pracoviště: Loštice, Loštice
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓