Nástup možný ihned. Kontakt Smrž Radek, tel.:volat 6:00-14:00), e-mail:

Požadujeme: SŠ nebo VŠ technického směru, znalost práce v AutoCAD nutná, Advance Steel výhodou, orientace v technické dokumentaci, znalost práce s MS Office, komunikativnost, pečlivost, týmová práce, praxe v oboru výhodou

Náplň práce: tvorba výrobní dokumentace ocelových konstrukcí a mostů, zpracování objednávek materiálu dle výrobní a projekční dokumentace, technická podpora výroby

Nabízíme: po skončení doby určité možnost změny na dobu neurčitou, zaměstnání u zavedené společnosti, zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na praxi a zkušenostech, perspektivní zaměstnání, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, třináctý plat, firemní akce

Pracoviště: Prostějov, Prostějov
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 25 000 - 38 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓