Informace o pracovním místě

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Životopis zasílejte na email:

Pracovní doba: ranní směna, úvazek dle domluvy 20-35 hod. týdně

Náplň práce: méně náročná práce v čistém a klidném prostředí - poskytování informací a služeb zákazníkům, práce s informačním kioskem, nabídka zboží a služeb, doplňování zboží do regálů, příprava zboží k prodeji, prodej přes pokladnu pomocí skeneru, příjem a výdej zásilek

Požadujeme: základní znalost práce na PC, příjemné vystupování, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, loajalita k firmě, ŘP sk. B výhodou

Nabízíme: zaměstnanecké slevy, odměny, stravenky, občerstvení na pracovišti, pit. režim ve zdravotním preven. programu, vitamínové balíčky

Pracoviště: Prostějov, Prostějov
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 11 200 - 16 800 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓