Pro pracoviště v Kralicích na Hané hledáme vhodné uchazeče na pozici Strážný.

Vhodné také pro osoby s invalidním důchodem - bez omezení pohybového aparátu!

Náplň práce

- Kontrola osob a vozidel

- Evidence návštěv

- Komunikace se zaměstnanci i návštěvami

- Recepční činnost (příjem a výdej pošty, telefonní ústředna)

- Obsluha bezpečnostních technologii - SBI, EPS

- Požární dohled

- Obchůzková činnost - nenáročná obchůzka cca 40 min. (vnitřní i venkovní prostory)

- Výdej klíčů

Požadujeme

- Čistý Výpis z rejstříku trestů

- Flexibilita, komunikativnost

- Dobrá fyzická zdatnost

- Uživatelská znalost PC

- VÝHODOU bude pokud máte: Profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" či zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS

Nabízíme

- Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti

- Nástup možný od 1.4.24

- Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci

- Kompletní uniforma zdarma

- Příspěvek na reprezentaci

- Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem

- VIP sleva na produkty Datart

- Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky

- Výhodné pojištění odpovědnosti za škody

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracoviště: Kralický Háj 374, Kralice na Hané
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 1
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: OZP
Min. vzdělání: Základní
Firma: G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Zadavatel: Markéta Herberová
Lokalita: Prostějov
Zavolat: Zobrazit kontakt 724793669
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓