MÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Kontaktní osoba Mezuliánková Hana Bc., tel.:, e-mail:
Pracovní doba: 6:00-14:15, 13:45-22:00

Požadujeme: vzdělání v oboru elektro - slaboproud, mechanici, seřizovači, NV 194/2022 paragraf 6 (dříve vyhláška 50) PODMÍNKOU, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost. Výhodou je zkušenost s údržbou strojního zařízení.

Náplň práce: pravidelná kontrola a případný servis auto a poloautomat. balících linek, řešení technických problémů balících linek, chystání a nastavení linek na provoz, technická výpomoc jednotlivýcm pracovištím.

Nabízíme: zaškolení, odměny, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příspěvek na dojíždění až 1500 Kč, dotované závodní stravování, možnost ubytování v areálu firmy

Pracoviště: Čelčice, Čelčice
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.