Do naší společnosti BEXIM PALETTEN s.r.o. zabývající se výrobou přepravních kontejnerů, hledáme spolehlivého kolegu do pozice programátor/seřizovač svařovacích robotů.

Náplň práce: seřizování a korekce svárů svařovacích robotů, tvorba svařovacích programů, vedení týmu operátorů robotových pracovišť, spolupráce s mistrem svařovny, kontrola kvality na robotových pracovištích, zajištění plynulého chodu robotových pracovišť, práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme: zkušenosti se seřizováním svařovacích robotů MOTOMAN, zkušenosti s programováním ze vzdáleného pracoviště, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a schopnost pracovat v týmu

Nabízíme: zázemí stabilní a silné české společnosti, výborné finanční ohodnocení

Pracoviště: Kostelec na Hané, Kostelec na Hané
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 250 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)