Informace o pracovním místě

Náplň práce:
Organizování transportu pro mezinárodní zákazníky
Interní komunikace mezi odděleními ve výrobním závodě v Přerově a v Lucembursku
Vytváření reportů a kontrola logistických procesů
Denní komunikace s dodavateli a zákazníky
Synchronizace dodávek na stavby

Požadavky:
SŠ vzdělání
Zkušenosti v dopravní nebo výrobní logistice výhodou
Aktivní znalost angličtiny podmínkou (min.úroveň B2)
Další jazyk (němčina, francouzština, polština) výhodou, ale ne podmínkou
Znalost prác ena pC (Excel)
Výborné komunikační schopnosti, rychlé rozhodování a schopnost určovat priority

Nabízíme:
Možnost home-office (práce z domu)
13.plat
25 dnů dovolené
Dotované stravování v závodní kantýně
Příspěvek na penzijní spoření
Dotovanou Multisport kartu
Firemní akce (grilování, dračí lodě, vánoční oběd a večírek, Astron Day, atd...)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky na čísle - paní Martina Davidová

Pracoviště: Přerov, Přerov
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 30 000 - 42 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓