Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Možnost home office.

Náplň práce:
vyhledávání jednotlivců a rodin v obtížné životní či sociální situaci; poskytování základního sociálního poradenství; vedení konzultací s klienty v terénu, kanceláři, telefonicky i v online prostředí (Teams, Skype apod.); doprovod při jednání na úřadech; pomoc a podpora lidem v oblastech jako je bydlení, dávky, dluhy, zajištění finančních prostředků a hospodaření s nimi, uplatnění na trhu práce, zajištění lékařské péče, školy pro děti atd.; spolupráce dalšími organizacemi; administrativa

Požadavky:
splnění kvalifikačních požadavků pro výkon činnosti v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb.; očkování proti žloutence typu B; chuť pracovat s lidmi a podporovat je při řešení životních situací; zájem o danou problematiku a ochota dále se vzdělávat; samostatnost; schopnost práce v týmu; komunikativnost; znalost práce s PC a dokumenty; ochota pracovat v terénu, přímo v domácnostech jednotlivců či rodin a cestovat po přilehlých obcích okresu Přerov

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání životopisu a motivačního dopisu na emailovou adresu Příjem přihlášek bude ukončen dne 26.5.2024.
Osobní pohovory se zájemci proběhnou dne 29. 5. 2024 v Přerově, ulice Komenského 15.
Kontaktovat budeme jen vybrané kandidáty,

Pracoviště: Přerov, Přerov
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 26 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.