Informace o pracovním místě

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Nákup, evidence a vydávání náhradních dílů, olejů a příslušenství; Vedení kolektivu zaměstnanců dílny; Zodpovědnost za platné STK vozů a strojů, zajištění prodloužení; Zodpovědnost za platnost revizí-budova dílny; Základní servis strojů a automobilů, servis stavební techniky; Komunikace s oddělením dopravy a řešení jejich požadavků na opravy, servis strojů a vozů

Požadavky:
Minimálně vyučení v oboru automechanik, mechanik, opravář; Praxe na pozici minimálně 2 roky, praxe na vedoucí pozici výhodou; Orientace ve stavební technice; ŘP sk. B, C výhodou; Svářečský a paličský průkaz výhodou; Technické znalosti a dovednosti; Manuální zručnost, flexibilita a spolehlivost, samostatnost; Znalost práce na PC (program Helios výhodou)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky (v pracovní dny 07,00 - 14,00hod.) na čísle - pan Radek Skřičil

Pracoviště: Bělotín, Bělotín
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!