Informace o pracovním místě

Nástup možný IHNED.

Pracovní náplň :

Technická správa a údržba budov a prostor sokolovny včetně drobných oprav a údržbářských prací; Sledování funkčnosti provozu a technická obsluha zařízení v objektech (topení, vnitřní vybavení objektů a zařízení, revize apod.); Údržba sokolské zahrady; Odpadové hospodářství; Organizace a odstraňování závad vzniklých provozem, nebo zjištěných při provádění revizí a preventivní údržby

Požadavky:

Výhodou - vyučení v oboru elektro, kovo nebo strojním; řidičský průkaz sk. B; výhodou - zkušenosti a praxe v oblasti údržby a technické správy budov (elektrikářské, zámečnické, instalatérské práce); manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci, časová flexibilita, komunikativnost

Zájemci se mohou hlásit:

- zasláním životopisu (CV) na e-mail:

Pracoviště: Přerov, Přerov
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 23 000 - 26 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓