Informace o pracovním místě

Doba zaměstnání: doba určitá nebo doba neurčitá

Náplň:
Vývoj a konstrukce optických systémů v oblasti optomechanických přístrojů; Specifikace výrobních tolerancí, vyhodnocení kvality obrazu; Komunikace a definice požadavků se zákazníky a dodavateli na globální úrovni, telekonference, zahraniční cesty; Spolupráce s kolegy na vývojovém a výrobním oddělení

Požadavky:
VŠ technického směru (optika, fyzika, fyzikální inženýrství, přesná mechanika); Znalosti geometrické optiky a fyziky; Znalost některého z optických konstrukčních programů (Zemax, Oslo); Plynná komunikace v českém nebo anglickém jazyce

Nabízíme:
Čtvrtletní a roční bonusy, produktivní bonus, home office, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, možnost příspěvku na dojíždění nebo bydlení, podpora odborného a jazykového vzdělávání aj.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email:

Místo výkonu práce: Meopta-optika, s.r.o., Kabelíkova 1, 750 02 Přerov.

Pracoviště: Přerov, Přerov
Datum nástupu: 01.03.2018
Mzda: 25 000 - 50 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)