Nástup možný IHNED. Možnost plánování směn (po dohodě s managerem prodejny). Možnost výkonu práce i na DPP a možnost prodloužení pracovního poměru.

Náplň práce:
Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR

Požadujeme:
Věk 18 let, doložení výpisu z RT, základní znalost práce na PC, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádné situace. Výhodou - certifikát pro strážného nebo detektiva a praxe v pozici ostraha prodejny.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky (Po-Pá 08:00 - 16:00 hod.) na čísle - paní Lenka Hanušová
Poznámka:
nechodit na uvedené pracoviště, kontaktní osoba se nachází na jiné adrese zaměstnavatele

Pracoviště: Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvo...
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 130 Kč/hod.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓