Firma DAVON s.r.o. přijme zaměstnance na pozici Strojní zámečník
Jedná se o práci na plný úvazek.
Strojní zámečník

Náplň práce:
- Sestavování dílů dle výkresové dokumentace
- Vrtání, závitování, odjehlení dílů
- dodržování bezpečnostních předpisů na pracovištích a předcházení pracovním úrazům

Požadujeme:
- vyučení v oboru - zámečník SŠ nebo SOU
- znalost čtení výkresové dokumentace
- základní svářečský kurz
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- řidičský průkaz sk. B
- zodpovědnost, spolehlivost
- praxe min. 3 roky

Nabízíme:
- práci v prosperující firmě viz www.davon.cz
- HM od 35 000,- Kč /měs. (dle kvalifikace)
- Příspěvek na stravování 180,- Kč za každou odpracovanou směnu (plně hrazený zaměstnavatelem)
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- kariérní růst

Datum nástupu: 1.6.2024

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte.

Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobilní telefon).

Pracoviště: Uničov, Uničov
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓