Informace o pracovním místě

Nástup možný ihned.
Jsme přední společnost specializující se na výrobu a distribuci výrobků z EPS a dřeva, jsme součástí nadnárodní skupiny HIRSCH Servo s 31 výrobními závody. Naše inovativní a ekologicky šetrné produkty získávají uznání zákazníků po celém světě. V současné době hledáme vášnivého a zkušeného technického obchodního zástupce, který nám pomůže rozšířit naše podnikání a posílit naši pozici na trhu.

Náplň práce:
- Získávání nových zákazníků
- Udržování vztahů se zákazníky
- Poskytování školení o používání výrobků společnosti, technické poradenství
- Účast na vývoji nových produktů a řešení
- Přímá komunikace s vedoucím prodeje a dalšími odděleními společnosti
- Účast na národních a mezinárodních veletrzích
- Spolupráce s velkými společnostmi, pravidelný reporting

Co od Vás očekáváme:
- Komunikativnost a schopnost prezentovat produkty s vášní a přesvědčivostí
- Schopnost pracovat nezávisle a dosahovat stanovených obchodních cílů
- Dobrá organizace práce, angažovanost a pečlivost
- Velkou výhodou zkušenost v oblasti prodeje technických produktů, ideálně ze EPS a dřeva, praxe alespoň 2 roky v oblasti prodeje
- Schopnost aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky
- Technická znalost v oblasti našich produktů a schopnost předávat tuto znalost zákazníkům
- Znalost AJ nebo NJ na slovem i písmem
- Zálibu v řízení firemního vozidla - řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:
- Konkurenceschopný plat a atraktivní provize
- Přátelské pracovní prostředí podporující inovace a osobní rozvoj
- Možnost kariérního postupu v rámci rozrůstající se společnosti
- Zaměstnanecké výhody a školení
- 5 týdnů dovolené je samozřejmostí
- Velmi dobrou pozici na trhu a dobré jméno společnosti
- Moderní pracovní vybavení a služební vůz
- Naše vize: Rosteme s nápadem

Kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Pracoviště: Uničov, Uničov
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 70 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...