ALW INDUSTRY s.r.o. je slévárna hliníkových odlitků. Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety.

Hledáme do týmu....

MANIPULANT - řidič VZV - slévárna + náborový příspěvek

Práce na plný úvazek 24000- 28500 Kč, + příplatky so, ne, noční
Nepřetržitý provoz 6:00-18:00 a 18:00-6:00 (krátký a dlouhý týden)

Náplň práce:
• Obsluha VZV a ručně manipulovaného vozíku
• Zapisovaní a sledovaní stavu manipulační techniky
• Odvážení a převážení Mars beden a GitterBoxů s odlitky a vratným materiálem
• Svoz a odvoz odlitků z ostatních pracovišť
• Skladovaní, porovnaní a udržovaní manipulačního prostoru.

Co očekáváme:
• Minimálně rok aktivního ježdění na vysokozdvižném vozíku
• Platné oprávnění na VZV výhodou, ale lze si je u nás obnovit
• Manuální zručnost a pracovitost
• Spolehlivost a flexibilita
• Dobrá pracovní morálka

Co nabízíme:
• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky Sodexo v hodnotě 130 Kč nebo dotované závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Prémie ředitele společnosti
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:
U Panelárny 594/6 c, Olomouc 779 00
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková
Tel:

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktuj telefonicky. Těšíme se na Vás!

Pracoviště: Olomouc, Olomouc
Datum nástupu: 06.05.2024
Mzda: 24 000 - 29 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓