Informace o pracovním místě

Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (HPP)
Lokalita: Olomouc
Pracoviště: Střední škola polygrafická, Olomouc, Střední novosadská 87/53
Minimální vzdělání: Úplné střední vzdělání
Jazykové znalosti: Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda: 25. 280 - 37.170 Kč
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou, nástup dle dohody

Škola je příspěvkovou organizací Olomouckého kraje.

Požadavky na pracovní náplň:
Zajištění systému financování školy prostřednictvím rozpočtových zdrojů zřizovatele, dotací MŠMT a zdrojů doplňkové činnosti
Sestavení rozpočtu a zabezpečení jeho plnění se zřetelem, na optimalizaci příjmů a výdajů ve všech oblastech činnosti školy
Mzdová agenda: platové výměry zaměstnanců, jejich aktualizace v souladu s platnou legislativou, kontakt se zdravotními pojišťovnami a zpracovatelem mezd
Organizace inventarizací majetku školy, pohledávek a závazků
Příprava plánu tvorby a čerpání prostředků FKSP
Zpracování a aktualizace vnitřních směrnic školy v ekonomické oblasti
Kalkulace nákladů pro doplňkovou činnost (nájmy, stravování, ubytování, školení)
Vedení ekonomického a provozního úseku školy
Ekonomické řízení národních a EU projektů
Další povinnosti vyplývající z funkce člena vedení školy

Co od vás očekáváme:
Vysokoškolské (nebo úplné střední odborné) vzdělání ekonomického směru
Aspoň dvouletou praxi v oboru ekonomických činností
Trestní bezúhonnost
Znalost zákona č. 250/2010Sb. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů
Znalost nařízení vlády č.564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
Základní orientaci v zákoníku práce, ve vyhlášce o FKSP, v daňových zákonech
Orientační znalost účetnictví příspěvkových organizací
Orientační znalost školské legislativy výhodou
Samostatnost, akceptaci vysokého pracovního nasazení a odpovědný přístup k práci
Schopnost identifikovat problémy a nalézat optimální řešení
Komunikační a organizační schopnosti, smysl pro týmovou práci
Co vám můžeme nabídnout:
Zázemí stabilní organizace zřizované Olomouckým krajem
Platové zařazení do 11. platové třídy dle NV č. 564/2006 Sb. (v rozpětí 25 280 až 37 170 Kč) a příplatek za vedení (v rozpětí 5-30 % z 37 170 Kč)
Motivační osobní příplatek
Odměny za nadstandartní činnost
Půlroční zácvik do problematiky i následnou metodickou pomoc
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Výhodné stravování ve školní jídelně
Vlastní kancelář
Parkovací místo
Své životopisy zasílejte do 15.6.2024 na

Pracoviště: Olomouc, Olomouc
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 26 600 - 37 170 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.