Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Pracovní doba od 7.30. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- rozvoz věcí a interní pošty v rámci firmy, vyzvedávání aut (z mytí, z opravy apod.), drobná údržba firemních objektů i svěřeného automobilu

Požadavky:
- samostatnost, zodpovědný a pečlivý přístup k práci, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- organizační schopnosti a logické myšlení
- technická a manuální zdatnost výhodou

Nabízíme:
- dlouhodobou pracovní perspektivu, přátelský kolektiv

Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky, v pracovní dny mezi 7.30 - 16.00) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Pracoviště: Olomouc, Olomouc
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 17 063 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Základní

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓