Jsme stavební společnost, která má nejen v Olomouckém kraji známou tvář – jsme Hroší stavby Morava a.s. Máme silné zázemí a stabilitu v holdingu enteria. Jsme hrdí na naše otevřené a přátelské pracovní vztahy. Pokud jste i vy přesvědčeni, že lidé mají tvořit firmu a chcete být na správném místě, přijďte mezi nás.

Přivítáme nového PŘÍPRAVÁŘE POZEMNÍCH STAVEB - vhodné i pro absolventy!

Co Vás čeká:

Jste součástí realizačního týmu, procházíte životním cyklem stavby a kontrolními dny.
Pracujete s rozpočtem stavby.
Pomáháte s materiálovým pokrytím a podporujete výrobu.
Vytváříte předmětové balíky dodávek, souvisí s poptáváním, vyhodnocováním a komunikací.
Samostatně vyhledáváte subdodavatele a spolupracujete při sepisování smluv.
Je třeba plnit časový harmonogram stavby i podmínky dodavatelů, staráte se o prevenci potíží ve výstavbě.
Podílíte se na vyúčtování vlastních výkonů a na kontrole vyúčtování dodavatelů.
Pracujete s rozpočtovými programy, měl byste být analytický, systematický a cílit na výsledky.

Požadujeme

SŠ nebo VŠ stavebního směru.
Umíte se samostatně rozhodovat.
Časová flexibilita, komunikativní dovednosti a předvídavost.
Analytické a systematické myšlení.
Pokud jste absolvent, máte schopnost se učit.
Výhodu bude mít ten, kdo se orientuje v projektové dokumentaci, zná rozpočtové programy (Kros4, RTS Buildpower, ASPE apod.).
ŘP B - aktivní řidič.

Nabízíme

Setkáte se s jedinečnou „hroší“ firemní kulturou. Jsme česká společnost s tradicí a rovněž vizí a moderními přístupy.
Poskytneme značnou míru autonomie „dělání si věcí po svém“, při zachování požadovaných výsledků.
Jsme zvyklí na informovanost, otevřenou komunikaci, skupinové cílové hodnocení (podíly na hospodářském výsledku) a udržujeme dobrou atmosféru.
Uvítá vás moderní zázemí a přátelskost mezi kolegy.
5 týdnů dovolené + 1 týden volna mezi vánočními svátky.
Příspěvek na stravování, obdržíte také notebook a mobilní telefon.
Přispíváme na sport, kulturu, na penzijní připojištění a další.
Čas v práci si můžete přizpůsobit.
Podpoříme vás v růstu (školení, vzdělávání) a seberealizaci.
Relaxujeme společně na firemních či divizních akcích.

A je toho mnohem víc! Přijďte se přesvědčit a seznámit se!

Pracoviště: Průmyslová 995, Olomouc
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Hroší stavby Morava a.s.
Zadavatel: Petra Laurincová
Lokalita: Olomouc
Zavolat: Zobrazit kontakt 607095146
Hroší stavby Morava a.s.

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓