Obchodní zástupce - technolog

Pro našeho klienta hledáme nového kolegu na zajímavou a různorodou práci obchodního zástupce, který bude zastávat zásadní roli v samostatné obchodní činnosti, zaměřené na udržení stávajících a získání nových zákazníků.

Budete spolupracovat s týmem odborníků - především s technology při tvorbě produktových nabídek pro zákazníka.

Co vás čeká:

Osobní kontakt se zákazníky a identifikace jejich individuálních potřeb.
Budování a udržování dlouhodobých obchodních vztahů.
Příprava a prezentace komplexních nabídek včetně cenových podmínek.
Zajištění bezchybných dodávek produktů.
Plnění obchodních a marketingových cílů společnosti.
Řízení pohledávek a sledování ekonomických výsledků vaší obchodní aktivity.

Požadujeme

Středoškolské vzdělání s maturitou zaměřené na potravinářství nebo vysokoškolské vzdělání v oboru potravinářská chemie a biotechnologie.
Praktické zkušenosti v potravinářském průmyslu v oblasti výroby a zpracování masa jsou výhodou.
Znalost ekonomiky obchodní činnosti a pokročilá znalost MS Excel.
Schopnost přesvědčivé komunikace a orientace na řešení potřeb zákazníka.
Samostatnost, zodpovědnost a vysoká míra disciplinovanosti.
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost anglického jazyka je výhodou.

Nabízíme

Zázemí stabilní a silné společnosti s mezinárodním dosahem.
Motivující finanční ohodnocení včetně variabilní složky.
5 týdnů dovolené a firemní využití rekreačních kapacit.
Možnost aktivního ovlivňování strategie společnosti na domácím trhu.
Perspektivu kariérního růstu na pozici KAM.
Firemní vozidlo i k soukromým účelům.
Fixní plat + variabilní složka v závislosti na výkonu.
Osobní ohodnocení.
Oblast působení - Morava.
Každodenní přítomnost na pracovišti není nutná, bydliště kdekoliv na Moravě.

Stabilní pozadí silné společnosti s mezinárodním dosahem.

Pracoviště: Olomouc, Olomouc
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.
Zadavatel: ABZAKOVO ABZAKOVO
Lokalita: Olomouc
Zavolat: Zobrazit kontakt 774222558
ABZAKOVO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓