Informace o pracovním místě

Náplň práce
- Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
- Analýza a hodnocení rizik, šetření příčin pracovních úrazů
- Zajištění chodu odpadového hospodářství, evidence a výkaznictví
- Zodpovědnost za roční hlášení ISPOP

Požadujeme
- Znalost legislativy v oblasti BOZP, PO
- Odpovědnost za zabezpečení BOZP, PO a udržování příslušné dokumentace
- Minimálně SŠ vzdělání
- Znalost AJ výhodou
- Řidičský průkaz sk. B
- Velmi dobrá znalost MS Office (excel, word)
- Aktivní, zodpovědný a precizní přístup k řešení úkolů
- Ochota učit se novým věcem, samostatnost, flexibilita
- Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
- Zázemí úspěšné potravinářské firmy
- Perspektivní a stabilní zaměstnání
- Práci na plný úvazek, rovnoměrná denní pracovní doba
- Možnost seberealizace
- Firemní benefity: dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, závodní stravování, cafeterie, splnění měsíčního fondu, pitný režim zdarma

Nástup: Dohodou
Kontakt:
BAPA s.r.o
závod Hněvotín 410

Pracoviště: Hněvotín, Hněvotín
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 38 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓