Nástup možný okamžitě. Pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Pracovní doba: neděle - čtvrtek 20:30 - 5:00

Náplň práce

- Kontrola telení na porodně krav

- Ošetření telete po narození

- Napájení telete mlezivem

- Přihrnování krmení

- Čištění napajedel

- Kontrola sanitace dojení

Požadavky

- samostatnost, spolehlivost, učenlivost, zodpovědnost

Nabízíme Vám

Kromě standardních benefitů jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle, příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících), stravenkový bonus 100 Kč/den (okamžitě). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou. Můžeme též nabídnout dočasné firemní ubytování.

První kontakt možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Pracoviště: Šumvald, Šumvald
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 38 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.