Informace o pracovním místě

Náplň a druh práce:

Vykonávání strážní a kontrolní činnosti v objektech věznice.

Vaše úkoly budou spočívat v zajišťování střežení a eskortách vězněných osob.

Že nemáte předchozí praxi, nevadí, čeká Vás tříměsíční kurz v Akademii Vězeňské služby. Budete se učit zákony a další předpisy, sebeobranu, pořadovou přípravu, psychologii a také střelbu i vše o zbraních.

Očekáváme

· minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou

· občan České republiky starší 18 let

· osobnostní, zdravotní a fyzická způsobilost k výkonu služby

· bezúhonnost dle § 14 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Nabízíme:

- Služební příjem od 31.970,- až cca 40.380,- (s ohledem na praxi a zařazení ve služebním poměru)

- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75 000 Kč.

- Možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb, rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, závodní stravování.

- Dovolená v délce 6 týdnů v kalendářním roce.

- Po 15 odsloužených letech nárok na každoroční 14 denní ozdravný pobyt a výsluhový příspěvek v případě skončení služebního poměru.

Písemnou žádost o přijetí do služebního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte pouze na emailovou adresu Při nesplnění vyhlášených inzerovaných podmínek, nebude na žádost reagováno.

Pracoviště: Olomouc, Olomouc
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 31 970 - 40 380 Kč/měs.
Počet míst: 8
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓