První kontakt telefonicky Jiří Marinka, , Petr Kapusta IEn., nebo e-mailem ,

Náplň práce:
- návrhy a projektování elektroinstalací pro modulární stavby (administrativní budovy, školy, školky, rodinné domy apod.)
- projektování elektrorozvaděčů,
- tvorba výrobní dokumentace a technických zpráv, - aktivní komunikace se zákazníky a s ostatními profesemi,
- kontrola hotových projektů ve výrobě a jejich shoda s el. dokumentací,
- podíl na přípravě rozpočtů a kalkulací

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky:
- vystudovaný elektro obor (střední nebo vysoká škola), - platná vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 a §10,
- znalost el. Norem,
- znalost CAD systémů - certifikát AutoCad,
- znalost modulární výstavby výhodou,
- ŘP. Sk. B. - aktivní řidič

Pracoviště: Lipová-lázně, Lipová-lázně
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.